WEDSTRIJD 1: 11.45-13.00 uur

FUN 1

2007.                     (rek, sprong, vloer)

2.       Ilsa Nijhuis                                    Frisia

2008

21. Pleun Speel                                   Frisia

2009

3.       Laura Groen                                Frisia

4.       Fiene Ogink                                 Frisia

5.       Lauren Hornstra                          Frisia

6.       Eliene de Boer                            Frisia

7.       Esther Holtrop                             Frisia

(sprong, vloer, rek)

8.       Anneriek Riesebosch                 V en K lwd

9.       Ezra Jansen                                  V en K lwd

10.    Tess van Dijk                                V en K lwd

2011

11.    Eva van dijk                                  V en K lwd

12.    Janne Massaro                            V en K lwd

13.    Naomy Plantenga                        V en K lwd

 

                               (vloer, rek, sprong)

 

15. Elisa Dijkstra                                  V en K Lwd

16. Lotte Koopstra                              V en K lwd

17. Esmee Horjes                                               SGC

18. Lieke Kloosterman                       SGC

19. JIldou Haijma                                 SGC

20. Femke Ettema                               SGC

 

 

 

 

2010.                     (rek, sprong, vloer)     

22.  Sarah Shokravi                                            V en K lwd            

24   Iris de Raad                                                   V en K lwd

25.  Lynn Droogsma                                           V en K lwd                            

26.    Indy Feenema                                           V en K lwd

27. Mette Mellema                                            Frisia

28. Esmee Mojarrango                                      V en KStenenman

 

 

                 (sprong, vloer, rek)

                                               

29.   Marije IJdema                                             V en K lwd

30.   Julia van der Weij                                       V en K lwd

31.   Djamila Hiddingh                                        V en K lwd

32.   Benthe Keidel                                            V en K lwd

33. Floor van der Horn                                      V en K lwd

                              

 

2008.      (vloer, rek, sprong)

36.  Shanon Kampstra                                        V en K Lwd

37. Vanamo Tiel                                                   V en K Lwd

38.  Janna Beek                                                   V en K Lwd

2012

40.  Vajen Pham                                                  V en K lwd

                                               

 

2011 selectie.

42.  Nadia Backer Dirks                                      VenkStenenman

43.  Meike Postma                                              VenkStenenman

 

 

WEDSTRIJD 2:  13.00-14.15 uur

FUN 2

2010      (rek, sprong, vloer) 

1.       Evi Krol                                                         SGC

2.       Nardy Span                                                  SGC

3.       Albertien Hettinga                                     SGC

4.       Mette Marit de Roon                                 SGC

5.       Benthe Groendijk                                       SGC

6.       Mare-Gre Anema                                       SGC

(sprong, vloer, rek)

                                              

8.  Roos Ruijne                                                    V en K lwd

 9. Alysha Kemper                                              V en K lwd                                           

10. Rowan Passage                                             V en K lwd

11. Vana Krol                                                       V en K lwd

12. Evi Krol                                                          V en K lwd

 

 

                (vloer, rek, sprong)

13. Marrit Hylkema                                            Frisia

14. Rosalie Schaap                                             Frisia

20. Bente de Vries                                             Frisia

 

2012

17.    Nora Heimans                                             V en K lwd

18.    Zuzanna Siach                                             VenkStenenman

19.    Anna van Zandbergen                               VenkStenenman

20.    Irsa Schotanus                                             Frisia

 

 

 

2007      (rek, sprong, vloer)

35.  Annemare de Boer                     Frisia

36. Charlotte Tabak                            Frisia

2008

31.  Lotte Kok                                      V en K lwd

32  Marit vd Veen                               V en K lwd

2009

33.Amber flore Maas                         V en K Lwd

34.Elise Terpstra                                 V en K lwd

2011                      (sprong, vloer, rek)

21.    Fay Buursma                                V en K lwd

22.    Noor Snijder                                V en K lwd

23.    Linde Greving                              V en K lwd

24.    Iva Paunoukj                                V en K lwd

25.    Fleur van Harten                         V en K lwd

26.    Vera Rijpma                                 V en K lwd

27.    Luna Tran                                     V en K lwd

28.    Senna Hofstra                              V en K lwd                                           

(vloer, rek, sprong)

29.    Fleur Himmat                               V en KStenenman

30.    Jasmijn Trinkes                            V en KStenenman

31.    Quinty vd Hoek                           V en KStenenman

32.    Jente Hoitema                             V en KStenenman

33.    Siegrid Hepkema                        Frisia

34.    Joke Ogink                                   Frisia

35.    Annemae Mellema                     Frisia

36.    Marrit Paulus                               Frisia

 

WEDSTRIJD 3: 14.15-15.15 uur

2012  D5     (rek, sprong, vloer)

1.       Yara Zuman                                  V en K lwd

2.       Joanne van Wimmenhove        V en K lwd

2010  D5

16. Marit Otten                                   V en K lwd

2012  D4

3.       Romy Dijkstra                              SGC

4.       Tess Visser                                   V en K lwd

2010  D4    (sprong, vloer, rek)

5.       Anna Miedema                           SGC

6.       Ilse Fenna Zoodsma                   SGC

 

2009  D4

7.       Fenna Hempenius                      V en K lwd

8.       Alys van der Wagen                   SGC

9.       Chanel Leenheer                        SGC

2008  D4     (vloer, rek sprong)

 11. Alicia vd Veen                              V en K lwd

 12.   Jasmijn Terpstra                        SGC

 

2007  D4

13.Mirthe van der Molen                 V en K lwd

14. Fleur Bartels                                 SGC

 

2005  D4

15.    Angel vd Hoek                             V en K lwd

 

 

Fun 3      (rek, sprong, vloer)            

2010

19. Thomas van der Bij                      V en K lwd

20. Roan Trinks                                   V en K lwd

2009

21.    Hidde Jager                                  V en K lwd

 

2008    (sprong, vloer, rek)

22.    Aiden Kuntzel                              V en K lwd

 

Fun 2                                    

2010

 

23.    Daan Boterhoek                          SGC

2007

 

24.    Richard Kuiken                            SGC

2013     (vloer, rek, sprong)

18. Bas Hellinga                                   Frisia

2012

23. Simmer Algra                                Frisia

24. Mart Dercksen                              Frisia

 

 

WEDSTRIJD 4:  15.15-16.30 uur

Fun 1

2008    (rek, sprong, vloer)

1.Leon Been                                        V en K lwd

2009

2.Maikel Kuiken                                  SGC

3.Sytze Jenne Ruitenberg                 SGC

28.Jilles Adema                                   Frisa

 

2010     (sprong, vloer, rek)   

4.Dani Veninga                                    SGC

5.Engbert Frieswijk                             Frisia

6.Sam Brand                                        Frisia

 

2011

7.Stijn Hellinga                                    Frisia

2012

8.Linus Brand                                      Frisia

2010 sel.  (vloer, rek, sprong)

9.Sven van der Kuur                          SGC

10.Thomas Lousma                             SGC

 

2011

11.Martijn Tuinema                            V en K lwd

 

Fun 3

 

2009                      (rek, sprong, vloer)

12.Lisanne Wierstra                           V en K lwd

13.Joella Johan                                    V en K lwd

14.Ya ella Slotemaker                        V en K lwd

 

2012

25.    Benthe van Dijk                           V en K lwd

26.    Sophie IJdema                             V en K lwd

 

2010                 (sprong, vloer, rek)

18.Inge Dijkstra                                   SGC

19.Pauline Zijlstra                               V en K lwd

20.Britt Groenewold                          V en K lwd

21.Eva-Linn Haarsma                          V en K lwd

 

2011                 (vloer, rek, sprong)

22 .Kaya den Hartog                           SGC

23. Lotte van Lienden                        V en K lwd

24. Femke Zijlstra                               V en K lwd            

 

 

2013

25.Leanne volbeda                            VenKStenenman

26.Ida Ogink                                        Frisia