Deelnemers V & K: Anouk Bandstra, Rosanna Bouma, Brenda vd Heide, Laura Buis, Damaris Dijkstra, Tess vd Hoek 
Marrit vd Dungen, Akkelyna de Haan en Everdyna de Haan
WEDSTRIJD: NK Groepsspringen C niveau PLAATS: Weerselo    DATUM: 29 mei 2010
TUMBLING C Niveau DAMES
Tumbling Uitvoering Moeilijkheid
Nr  Naam Dames junioren C niveau Jury 1 Jury 2 Subtot Jury  Subtot Totaal Plaats
1 LOVA Vroomshoop Vroomshoop 8,2 9 8,6 9,6 9,6 18,2 1
2 GV Ommen Ommen 9 9,2 9,1 8,3 8,3 17,4 2
3 V&K Leeuwarden Leeuwarden 8 8,5 8,25 7,5 7,5 15,75 3
4 V&K Haaksbergen Haaksbergen 9,4 8,5 8,95 6,4 6,4 15,35 4
5 KEV Vriezenveen Vriezenveen 8,6 8,6 8,6 6,7 6,7 15,3 5
6 KEV Lemmer Lemmer 7,8 8 7,9 6,4 6,4 14,3 6
7 Dos Noordwijk Noordwijk 6,7 7,5 7,1 6,6 6,6 13,7 7
8 CGV Zoetermeer  Zoetermeer 7,3 6,6 6,95 6,4 6,4 13,35 8
9 Balans Kerkrade team 2 Kerkrade 5,6 6,9 6,25 6,6 6,6 12,85 9
10 DGV Diepenheim Diepenheim 6,5 5,8 6,15 6,2 6,2 12,35 10
reutherplank-springtoestel DAMES
reutherplank-springtoestel Uitvoering     Moeilijkheid  
Nr  Naam Dames Junioren C Niveau Jury 1 Jury 2 Subtot Jury 1  Subtot Totaal Plaats
1 LOVA Vroomshoop Vroomshoop 10,4 10,9 10,65 8,4 8,4 19,05 1
2 TVC Coevorden team 1 Coevorden 9,8 10,2 10 8,2 8,2 18,2 2
3 Turnschool Enter Enter 9,7 9,8 9,75 8,4 8,4 18,15 3
4 GV Ommen Ommen 9,8 9,6 9,7 8,3 8,3 18 4
5 V&K Leeuwarden Leeuwarden 8,2 8,6 8,4 7,6 7,6 16 5
6 KEV Vriezenveen Vriezenveen 7,9 7,9 7,9 8 8 15,9 6
7 KEV Lemmer Lemmer 7,3 7,9 7,6 7,2 7,2 14,8 7
8 DGV Diepenheim Diepenheim 6,9 7,4 7,15 7,6 7,6 14,75 8
9 CGV Zoetermeer  Zoetermeer 8,4 8,3 8,35 6,2 6,2 14,55 9
10 V&K Haaksbergen Haaksbergen 7,3 7,5 7,4 6,8 6,8 14,2 10
11 GV Friso Stiens Stiens 5,9 6,3 6,1 7,4 7,4 13,5 11
                 
mini-springtoestel DAMES  
mini-springtoestel   Uitvoering Moeilijkheid  
Nr  Naam Dames Junioren C niveau Jury 1 Jury 2 Subtot Jury 1  Subtot Totaal Plaats  
1 TVC Coevorden team 1 Coevorden 11,6 11,5 11,55 8,6 8,6 20,15 1  
2 Turnschool Enter Enter 11,4 11,5 11,45 8,6 8,6 20,05 2  
3 KEV Vriezenveen Vriezenveen 11,7 11,5 11,6 8,4 8,4 20 3  
4 LOVA Vroomshoop Vroomshoop 11,2 10,7 10,95 8,7 8,7 19,65 4  
5  CGV Die Haghe den Haag den Haag 11,3 11,4 11,35 7,9 7,9 19,25 5  
6 V&K Leeuwarden Leeuwarden 10,7 10,2 10,45 8,3 8,3 18,75 6  
7 Balans Kerkrade team 1 Kerkrade 10,3 9,8 10,05 8,2 8,2 18,25 7  
8 Dos Noordwijk Noordwijk 11,4 11,4 11,4 6,8 6,8 18,2 8  
9 GV Ommen Ommen 9,8 9,8 9,8 8,3 8,3 18,1 9  
10 TVC Coevorden team 2 Coevorden 9,4 9,1 9,25 8,8 8,8 18,05 10  
11 DGV Diepenheim Diepenheim 9,2 9 9,1 8,3 8,3 17,4 11  
12 CGV Zoetermeer  Zoetermeer 10,6 10,6 10,6 6,2 6,2 16,8 12  
13 V&K Haaksbergen Haaksbergen 8,7 9,5 9,1 7,7 7,7 16,8 12  
14 GV Friso Stiens Stiens 8,4 8 8,2 7,5 7,5 15,7 14  
15 Balans Kerkrade team 2 Kerkrade 5,5 5,8 5,65 7,4 7,4 13,05 15    
16 GV Animo Hoogvliet Hoogvliet 6,8 7,2 7 5,1 5,1 12,1 16  
minitramp C Niveau DAMES  
minitramp   Uitvoering Moeilijkheid  
Nr  Naam Dames Junioren C Niveau Jury 1 Jury 2 Subtot Jury 1  Subtot Totaal Plaats  
1 LOVA Vroomshoop Vroomshoop 13,9 14,4 14,15 9,5 9,5 23,65 1  
2 KEV Vriezenveen Vriezenveen 9,5 10 9,75 9,3 9,3 19,05 2  
3 TVC Coevorden team 1 Coevorden 10,1 10 10,05 8,9 8,9 18,95 3  
4 GV Ommen Ommen 10,6 11 10,8 8,1 8,1 18,9 4  
5 Dos Noordwijk Noordwijk 10,9 10,7 10,8 7,8 7,8 18,6 5  
6 Turnschool Enter Enter 9,4 10 9,7 8,7 8,7 18,4 6  
7 DGV Diepenheim Diepenheim 8,8 9,2 9 9,2 9,2 18,2 7  
8 V&K Haaksbergen Haaksbergen 9,8 10,6 10,2 7,8 7,8 18 8  
9 Balans Kerkrade team 1 Kerkrade 9 9,8 9,4 8,3 8,3 17,7 9  
10 TVC Coevorden team 2 Coevorden 8,4 9,2 8,8 8,9 8,9 17,7 9  
11 V&K Leeuwarden Leeuwarden 9,7 10,4 10,05 7,6 7,6 17,65 11  
12 CGV Die Haghe den Haag Den Haag 9,3 9,2 9,25 8,1 8,1 17,35 12  
13 KEV Lemmer Lemmer 9,8 10,2 10 6,7 6,7 16,7 13  
14 GV Animo Hoogvliet Hoogvliet 5 5,5 5,25 7,3 7,3 12,55 14  
15 Balans Kerkrade team 2 Kerkrade 4,4 5,3 4,85 7,4 7,4 12,25 15  
16 Turnlust Pernis Pernis 3,1 4 3,55 7,7 7,7 11,25 16  
17 GV Friso Stiens Stiens 6 6,2 6,1 5,1 5,1 11,2 17  
18 CGV Zoetermeer  Zoetermeer 5,3 6,5 5,9 4,9 4,9 10,8 18
tafel-minitramp springen Uitvoering Moeilijkheid
Nr  Naam Dames Junioren C Niveau Jury 1 Jury 2 Subtot Jury 1  Subtot Totaal Plaats
1 LOVA Vroomshoop Vroomshoop 14 14,2 14,1 8,9 8,9 23 1
2 CGV Die Haghe den Haag den Haag 12,7 12,4 12,55 8,3 8,3 20,85 2
3 DGV Diepenheim Diepenheim 12,1 12,2 12,15 8,3 8,3 20,45 3
4 GV Ommen Ommen 10,8 10,2 10,5 8,5 8,5 19 4
5 Turnschool Enter Enter 9,9 9,5 9,7 8,4 8,4 18,1 5
6 V&K Haaksbergen Haaksbergen 9,6 9,5 9,55 7,4 7,4 16,95 6
7 V&K Leeuwarden (afgemeld) Leeuwarden 0 0 0 0 0 0 7